ÇORUM'DA KADINLAR SAĞLIK İÇİN YÜRÜDÜ

ÇORUM 21 Nisan 2017 16:09
Videoyu Aç ÇORUM'DA KADINLAR SAĞLIK İÇİN YÜRÜDÜ
A
a

Doğaya adım at hayatına hareket kat, Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri’nde kurslara katılan kadınlar “doğaya adım at hayatına hareket kat” etkinliğinde buluştu

Çomar Barajında yapılan yürüyüşe Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü, Emniyet Müdürü Murat Kolcu’un eşi Fatma Kolcu, Kadın Kültür Merkezleri Koordinatörü Nuran Hakyemez, Aile Eğitim Merkezi Müdürü Zehra Betül Özseçer ve çok sayıda kursiyer katıldı. Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat merkezlerinin kadınlara yönelik çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ettiğini söyleyen Hatice Külcü, “Merkezlerimizdeki kursların yanında doğada yaptığımız etkinlikler daha da renkli oluyor. Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi olarak “Doğaya adım at, hayatına hareket kat” projesi kapsamında bugün çok güzel bir etkinliği daha gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
1
Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi Kursiyerleri de sağlık dolu bir yürüyüş yaptıklarını ifade ederek, “Kadın Kültür Merkezleri’nde sporumuzu düzenli olarak yapıyorduk. Şimdi ise kapalı alan dışında oksijeni bol olan Çomar Barajı’nda sporla bir sabaha başladık. Böyle güzel organizasyonu yapan Belediyemize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Çorum Barajı etrafını yürüyerek dolaşan katılımcılar, Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi spor hocası Fatma Topaktaş tarafından müzikli olarak spor hareketlerinin yapılması ile sona erdi.
6

5

4

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat